Lukavački karatisti iz kluba Master uzeli 12 medalja u Doboj Istoku!

29

U organizaciji KK “Doboj Istok” danas 23.03.2024.g. u Klokotnici je održano drugo kolo regionalne karate lige Tuzlanske regije na kome je nastupilo 416 takmičara iz 26 klubova Kbs “Master” iz Lukavca je nastupio sa 13 takmičara koji su osvojili 12 medalja od kojih 5 zlatnih, 4 srebrene i 3 bronzane.

U zvaničnim kategorijama zlatne medalje su osvojili :

Belma Kuduzović borbe seniorke – 50 kg

Vedad Mosorović borbe kadeti – 70 kg

Lemana Ibrahimović borbe djevojčice 12 godina -50 kg

Leina Ibrahimović borbe djevojčice 10 godina – 30 kg.

Srebrene medalje u zvaničnim kategorijama su osvojili

Faris Mosorović borbe dječaci 12 godina -47 kg Džejla Tufekčić kate djevojčice 10 godina dok je bronzanu medalju u zvaničnoj kategoriji osvojio Mahir Kasumović kate 9 godina.

U nezvaničnim kategorijama zlato su osvojili Alen Velagić kate dječaci 9 godina

Srebro je osvojio Sanel Velagić kate djecaci 10 godina

Vedad Naimkadić kate djecaci 11 + dok su dvije bronzane osvojili Ismar Tokić i Emrah Beganović kate dječaci 8 godina.

Takmičare na ovom takmičenju su vodili treneri Dragisa Sekulić, Danijela Sekulić Hodžić i Belma Kuduzović