Lejla Njemčević osvojila 20. titulu državne prvakinje, bila je brža od svih muškaraca osim jednog

28

Najbolja bosanskohercegovačka biciklistkinja Lejla Njemčević je proteklog vikenda osvojila 20. titulu državne prvakinje.

Njemčević je na utrci Državnog prvenstva Bosne i Hercegovine održanog u Čapljini osvojila prvo mjesto u maraton disciplini, te ukupno 20. titulu državne prvakinje.

Ono što je posebno impresivno je da je Lejla u generalnom plasmanu, računajući i mušku kategoriju, došla kao drugoplasirana.

Jedini takmičar brži od Lejle na utrci bio je pobjednik u muškoj elite kategoriji Ivan Soldo.